Ceny i gwarancja

Realna cena metra bieżącego wykonywanych przez nas mebli waha się od 1 700zł do 10 000zł. Przy meblach kuchennych na wymiar w grę wchodzi tak wiele czynników, że nie sposób precyzyjnie określić ile kosztuje metr zabudowy bez wyceny konkretnego projektu. Każda kuchnia jest inna i jej koszt kształtuje się inaczej. Jesteśmy w stanie wycenić kuchnię jedynie na podstawie projektu z wymiarami i znajomością preferencji klienta.

Tak naprawdę są cztery możliwości wykonania projektu u nas:

a) pierwsza, bezpłatna możliwość wykonania projektu to pomiar wykonany przez Was wg naszych wskazówek, a następnie przesłanie go do nas i umówienie się na spotkanie. Na spotkanie przygotujemy 1 do 2 propozycji projektu, w zależności od potrzeb, a następnie wspólnie dopracujemy projekt tak, aby w pełni spełniał Wasze oczekiwania. W tym momencie możemy też podać cenę kompletu mebli. Projekt jest bezpłatny, do wglądu i dalszej edycji podczas spotkania.
Instrukcja wykonywania pomiarów.

b) Projekt na własność - ta możliwość polega dokładnie na tym samym co pierwsza, z tym że otrzymujecie od nas pełny projekt - nie tylko do wglądu. Rzuty pomieszczenia z umiejscowieniem mebli z wymiarami i wizualizacje fotorealistyczne wysyłamy na Wasz adres email. W tym wypadku koszt wynosi 100zł brutto, traktowany jako zaliczka - tj. odejmowany od kosztu mebli przy podpisywaniu umowy.

c) Projekt przez internet - pomiar dokonywany przez Was i wysłany do nas, bez konieczności spotkania. Nieograniczona liczba poprawek przez internet. Wizualizacje projektu dostajecie od nas na email po zatwierdzeniu go. W tym wypadku koszt wynosi 200zł brutto, traktowany jako zaliczka - tj. odejmowany od kosztu mebli przy podpisywaniu umowy.

d) Pomiar + projekt - wszystkie niezbędne pomiary dokonywane przez nas. Na podstawie naszych pomiarów i Waszych wskazówek przygotowujemy propozycję projektu, którą później wspólnie dopracujemy podczas spotkania. W odległości do 30km od Chorzowa koszt wynosi 250zł brutto, powyżej tej odległości koszt ustalamy indywidualnie. Koszt ten jest traktowany jako zaliczka - odejmujemy go od kosztu mebli przy podpisywaniu umowy.

Koszt pomiaru z projektem wynosi 250zł brutto, tak jak w podpunkcie d) powyżej. Zachęcamy do wykonywania pomiarów we własnym zakresie - do wykonania projektu takie pomiary są całkowicie wystarczające. Instrukcja wykonywania pomiarów.

My ze swojej strony zawsze dokładny pomiar wykonujemy przed podpisaniem umowy, kiedy zaakceptujecie projekt i wycenę. Nie pobieramy w tym wypadku żadnych dodatkowych opłat, a cała odpowiedzialność za prawidłowo wykonany pomiar spoczywa na nas.

W przypadku wyceny na podstawie jasnego projektu z wymiarami - na miejscu do 10 minut, po wysłaniu do nas maila w godzinach pracy - z reguły tego samego dnia.
W przypadku opisu kuchni bez projektu, lub projektu bez wymiarów zabieramy się do tego w wolnej chwili, czas oczekiwania na wycenę może wynieść do 48h.

Na wszystkie stosowane przez nas okucia - zawiasy, szuflady, podnośniki - udzielana jest dożywotnia gwarancja, pozostałe elementy mebli objęte są dwuletnią gwarancją. Na zakupiony u nas sprzęt AGD - w zależności od producenta, od 2 do 10 lat gwarancji.

Czas oczekiwania na meble, w zależności od wybranych frontów i skomplikowania kuchni, może wahać się między 3 a 6 tygodni. W więkoszości przypadków udaje się zamontować kuchnię przed upływem 5 tygodni od podpisania umowy.

Koszt montażu ustalany jest indywidualnie, w zależności od miejsca montażu i skomplikowania kuchni. W większości przypadków montaż trwa 2 dni.

Oczywiście, że tak. Chętnie doradzimy w doborze sprzędu - macie pewność, że wszystko będzie idealnie dopasowane i sprawne.

Jak najbardziej jest taka możliwość, zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Naszą specjalizacją są meble kuchenne, zabudowy wnęk oraz schody. Poświęcamy temu całą naszą uwagę i to właśnie dlatego produkowane przez nas meble są najwyższej jakości. Niemniej czasem podejmujemy się wykonania innego rodzaju mebli.

Zapraszamy również do działu Szafy na wymiar oraz Schody.