Etapy współpracy

Pierwszy kontakt

Gdy kontaktujecie się z nami po raz pierwszy - mailowo bądź telefonicznie, odpowiadamy na Wasze pytania i prezentujemy swoją bogatą ofertę.
Służymy pomocą w zakresie aranżacji kuchni i wyborze wyposażenia najlepiej dopasowanego zarówno do Państwa potrzeb, jak i budżetu który chcecie przeznaczyć na swoją kuchnię.

Możemy też wycenić gotowy projekt, jeśli mają już Państwo pomysł na swoją nową kuchnię.


Projekt, wybór akcesoriów i wycena

Jeśli nie macie jeszcze projektu, chętnie wykonamy go wraz z wizualizacją fotorealistyczną - szczegóły odnośnie wykonania u nas projektu w zakładce Ceny i gwarancja. Jeśli macie już projekt swojej wymarzonej kuchni, wspólnie go omówimy, a w razie potrzeby zmodyfikujemy. Na tym etapie jesteśmy też w stanie wstępnie wycenić komplet mebli. Ostateczny i wiążący koszt możemy podać po dokładnym pomiarze.


Dokonanie pomiarów

Przed podpisaniem umowy umawiamy się na dokonanie pomiarów, dzięki czemu mamy pewność, że Wasze nowe meble będą idealnie dopasowane do pomieszczenia i nic nas nie zaskoczy.
Na życzenie pomiary możemy wykonać przed wykonaniem projektu, lecz wiąże się to z opłatą. Cały proces opisaliśmy w zakładce Ceny i gwarancja..


Podpisanie umowy i wpłata zaliczki

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu i ilości dodatkowych akcesoriów, podpisujemy umowę na wykonanie kuchni i dostarczenie jej w konkretnym terminie. Pobieramy również zaliczkę na część materiałów.


Przyjazd ekipy montażowej

W umówionym terminie zjawia się u Państwa ekipa montażowa, aby zamontować gotową kuchnię. Po zakończeniu montażu pozostaje już tylko cieszyć się ze swojej wymarzonej kuchni.