Schody drewniane

Schody już dawno przestały być jedynie praktycznym elementem w domach i instytucjach. Dziś to ważny element każdego wnętrza, dlatego od wielu lat budujemy schody, które można pokochać. Tworzymy schody drewniane dopasowane do Twoich potrzeb. Stawiamy na bezpieczeństwo, nowoczesność i indywidualne podejście!

Materiały

Nasze schody wykonujemy z najwyższej jakości drewna. Wybór konkretnego materiału uzależniony jest od Twojej wizji wnętrza.
Podczas spotkania chętnie doradzimy rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w Twoim przypadku.
Wybór odpowiedniego drewna do budowy schodów jest nie tylko gwarancją długowieczności naszych produktów, ale także możliwością na stylowe dopełnienie Twojego domu.

Jakie schody wykonujemy?

Tworzymy schody dostosowane do każdego rodzaju wnętrza naszych klientów.

Schody samonośne na wymiar świetnie sprawdzą się w przypadku nowoczesnych, otwartych wnętrz. Jednak dzięki dużym możliwościom konfiguracji, schody te idealnie sprawdzą się w przypadku klientów szukających nowych możliwości dla małych przestrzeni. To rozwiązanie nie tylko świetnie wyglądające, ale także pozwalające na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni pod schodami.

Schody tradycyjne (stopnice) na wymiar to rozwiązanie, dla zwolenników klasycznych, ciepłych wnętrz. Tradycyjne schody drewniane to również spore możliwości konfiguracji, zarówno jeśli chodzi o materiały, balustrady, czy wykończenia. Nasze doświadczenie pozwala na dostosowanie schodów do każdego wnętrza.

Schody drewniane

Indywidualne podejście

To co wyróżnia naszą firmę na rynku to bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i skutecznie wyegzekwować nawet najbardziej skomplikowane projekty.
Schody to element domu, który będzie towarzyszył Ci przez długie lata. Nie warto iść więc na kompromisy i korzystać z rozwiązań uniwersalnych.
Nasze schody mają odpowiadać Twojej wizji idealnego domu. Wspólnie z nami dobierzesz rodzaj odpowiedniego drewna, sposób wykończenia i dodatki, które idealnie wkomponują się w Twoje nowe wnętrze.Umów się z nami na krótkie spotkanie, przedstaw nam swój pomysł, skorzystaj z naszego doświadczenia i wspólnie stwórzmy idealne schody dla Ciebie.